Неділя, 16.06.2019, 02:39
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ТУРИЗМ
ЗАСТАВНІВЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА
СОЦІАЛЬНА СФЕРА
ПІДПРИЄМНИЦТВО І РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Архів записів

Проекти регуляторних актів та їх аналіз регуляторного впливуПроект

      

УКРАЇНА

ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

___ __________2013

 

                     _________

 

 

Про Центр надання адміністративних послуг Заставнівської районної державної адміністрації

 

 

         Керуючись ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг»  з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг:

1.Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Заставнівської районної державної адміністрації (далі – Центр), що додається.

2.Затвердити Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, що додається.

3.Дане розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше офіційного опублікування в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти заступника голови Заставнівської районної державної адміністрації Гольцова Л.П.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                              В. Копчук


Аналіз регуляторного впливу до проекту  розпорядження Заставнівської районної державної адміністрації  «Про центр надання адміністративних послуг Заставнівської районної державної адміністрації»/analiz_reguljatornogo_vplivu.doc


 Дата оновлення : 03.07.2013 11:55ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ЗАСТАВНІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                                                                         РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

  

Про затвердження переліку

та стандартів надання адміністративних послуг

Заставнівської районної державної адміністрації

 

               Керуючись статтями 2, 6, 31, 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 3 липня 2009 року        № 508 "Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг", постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 року № 532 "Про затвердження Положення про Реєстр адміністративних послуг", Тимчасового порядку надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 737 (із змінами), Методичних рекомендацій із розроблення стандартів адміністративних послуг, затверджених наказом Міністерства економіки України від 12 липня 2007 року № 219 (із змінами) та на виконання доручення обласної державної адміністрації від 09 грудня 2011 року    № 222-Г-у «Про забезпечення виконання плану заходів щодо реформування адміністративних послуг» з метою впорядкування та поліпшення надання адміністративних послуг, розширення доступу до Інформації, необхідної для їх отримання, створення сприятливих умов для реалізації фізичними та юридичними особами їх конституційних прав, свобод і законних інтересів:

1.      Затвердити Перелік адміністративних послуг, що надає Заставнівська районна державна адміністрація (структурні підрозділи райдержадміністрації та її апарату) (далі — Перелік), що додається.

2.      Відповідно до Переліку затвердити стандарти надання адміністративних послуг, що додаються.

3.  Управлінню економіки райдержадміністрації розмістити Перелік та стандарти надання адміністративних послуг у мережі Інтернет.

4.      Керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, які надають адміністративні послуги забезпечити:

4.1. Якісне надання адміністративних послуг з дотриманням стандартів.

4.2. Розміщення на інформаційних стендах переліку адміністративних послуг, зразків та переліку документів необхідних для одержання таких послуг, інформацію про довідкові телефони, години прийому громадян, порядок і розмір плати за одержання послуг.

4.3.   Своєчасне оновлення інформації щодо Переліку та стандартів надання адміністративних послуг та надання управлінню економіки райдержадміністрації для узагальнення.

5.      Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.12.2011 року № 532 р.

6.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Олексюка Я.Є..

 

 Голова районної державної адміністрації                                                                                                                  В.Копчук

                  

                                                                                          

Перелік адміністративних послуг, що надає Заставнівська районна державна адміністрація

(структурні підрозділи та апарат).doc 


Стандарти надання адміністративних послуг.rar

                                                                                                                                                              


  Дата оновлення : 06.01.2012   12:41
Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської РДА © 2019
Адреса: 59400, м. Заставна, вул. Чорновола, 6
Телефон/факс: (03737) 3-19-89
E-mail: econ_zrda@ukr.net
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання
на офіційний сайт Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської районної державної адміністрації.