Неділя, 16.06.2019, 02:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ТУРИЗМ
ЗАСТАВНІВЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА
СОЦІАЛЬНА СФЕРА
ПІДПРИЄМНИЦТВО І РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Архів записів

Транскордонне співробітництво

 

Активізовано роботу в частині залучення в економіку району коштів міжнародної технічної допомоги, ресурсів світового банку та з інших можливих джерел.

В рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007 – 2013»  Європейського Інструменту Сусідства та партнерства реалізується проект «Медицина в надзвичайних ситуаціях та випадках – швидка відповідь транскордонним викликам». Проект реалізується на базі Заставнівської та Новоселицької центральних районних лікарень. Партнерами проекту є Новоселицька ЦРЛ та Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.    Заставнівська ЦРЛ в рамках проекту отримає  143,3  тис.євро. В рамках даного проекту покращать матеріально-технічну базу лікувального закладу, в т.ч. буде придбано цифровий ренгенапарат.

Відповідно до спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з метою впровадження ресурсозберігаючих і енергозберігаючих технологій в об’єкти соціальної сфери району успішно реалізовано 7 мікропроектів на загальну суму 1419 206 грн..

Район пройшов конкурсний відбір для участі в ІІІ фазі даного проекту. Визначено переможців конкурсу з відбору сільських, селищних рад району. Обрано 4 місцеві ради (1 – резервна), що найбільше відповідають критеріям проекту та демонструють високий рівень мотивації до партнерства. Відповідно до даного проекту заплановано впровадження енергозберігаючих заходів з заміни вікон в Товтрівській ДНЗ, Горошовецькій та Малокучурівській ЗОШ, проведення капітального ремонту сільської  амбулаторії с.Васловівці з встановленням енергозберігаючих вікон та дверей.

За підтримки представництва ЄС в Україні, реалізується проект «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області». Проект передбачає відбудову 2 гуртожитків в селі Кострижівка Заставнівського району та селі Михайлівка Глибоцького району для переміщених осіб, особливо багатодітних сімей та інших вразливих верств переселенців; забезпечення їх базових потреб у елементарних побутових речах, меблях, техніці та обладнанні. Вартість проекту складає 275 тис. євро.


Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської РДА © 2019
Адреса: 59400, м. Заставна, вул. Чорновола, 6
Телефон/факс: (03737) 3-19-89
E-mail: econ_zrda@ukr.net
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання
на офіційний сайт Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської районної державної адміністрації.