Неділя, 19.05.2019, 12:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ТУРИЗМ
ЗАСТАВНІВЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА
СОЦІАЛЬНА СФЕРА
ПІДПРИЄМНИЦТВО І РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Архів записів

Інформаційні повідомленняПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження Заставнівської районної державної адміністрації  «Про Центр надання адміністративних послуг Заставнівської районної державної адміністрації»

              

 

Заставнівська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об‘єднань, оприлюднює проект розпорядження Заставнівської районної державної адміністрації «Про центр надання адміністративних послуг Заставнівської районної державної адміністрації».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України    «Про адміністративні послуги» та постанови Кабінету Міністрів від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» з метою затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Заставнівської районної державної адміністрації (далі – Центр) та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр.

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Заставнівської  районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою http://zastavna.oda.cv.ua

        Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адреса inform@dkrp.gov.ua; та на адресу  Заставнівської районної державної адміністрації: 59400 м. Заставна, вул.В.Чорновола, 6, тел. 3-19-78, електронна пошта tsnap@ukr.net.

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Заставнівська районна державна адміністрація) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

                                                  


Дата оновлення : 02.07.2013   11:46
Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської РДА © 2019
Адреса: 59400, м. Заставна, вул. Чорновола, 6
Телефон/факс: (03737) 3-19-89
E-mail: econ_zrda@ukr.net
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання
на офіційний сайт Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської районної державної адміністрації.