Неділя, 19.05.2019, 12:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ТУРИЗМ
ЗАСТАВНІВЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА
СОЦІАЛЬНА СФЕРА
ПІДПРИЄМНИЦТВО І РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Архів записів

Інформація про регуляторну діяльність


Відповідно до листа Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 12.02.2013 № 1245/0/20-13 повідомляємо про наступне.

Держпідприємництво України відповідно до Положення, затвердженого Указом Президента України від 30.03.2012 № 237 здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.08.2012 № 540-р територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі як структурні підрозділи апарату Держпідприємництва України.

Доводимо до відома, що представником Держпідприємництва України у Чернівецькій області, який розміщується за адресою: 58008, м. Чернівці, вул. Нікітіна, 2, каб. 31, є Біденко Віктор Олександрович, тел. моб.: 095-044-53-93, 066-858-43-83, e-mail:bitvit@gmail.com.


Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва України  інформує 

про те, що згідно з пунктом 8 розділу 9 протокольного рішення Уряду № 41 від 31.05.2012 функції і питання спеціально уповноваженого органу з питань реалізації державної регуляторної політики здійснюватиме Держпідприємництво, повноваження якої визначено Указом Президента України від 30.03.2012 № 237 «Деякі питання діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва».

 У зв'язку з вищевикладеним, з метою погодження проектів регуляторних актів та відповідних аналізів регуляторного впливу у відповідності до вимог статті 21 Закону України «Про засади державної, регуляторної політики у сфері господарської діяльності», місцевим органам виконавчої влади необхідно звертатися до Держпідприємництва України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.


 АКТУАЛЬНО!

Державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності здійснюється у відповідності до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160 "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", зокрема щодо підготовки, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів і висвітлення цих питань в засобах масової інформації.

У відповідності до ст. 7 вищезазначеного Закону України, щорічно, не пізніше 15 грудня, регуляторні органи затверджують плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік.

Проекти регуляторних актів, які не внесені до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та потребують нагального прийняття, повинні, не пізніше 1 дня офіційного оприлюднення проекту, бути внесені до вищезазначеного плану.

Відповідно до ст. 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", стосовно кожного проекту регуляторного акта розробником готується аналіз регуляторного впливу, який оприлюднюється, з метою одержання зауважень і пропозицій, разом з проектом регуляторного акту в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації: www.zrda.cv.ua.

Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднюється відповідно до статті 13 вищезазначеного Закону України, не пізніше п'яти робочих днів з дня повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень і пропозицій, проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднюється шляхом опублікування в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації: www.zrda.cv.ua в мережі Інтернет.

Звертаємо увагу, перш ніж оприлюднювати проект регуляторного акта в засобах масової інформації чи на офіційному сайті регуляторного органу, необхідно надати в засоби масової інформації повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту, яке повинно містити:

-  стислий виклад змісту проекту;

-    поштову, електронну адресу розробника проекту та інших органів, до яких відповідно до Закону України від 11.09.2003 № 1160 "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" або за ініціативою розробника надсилаються зауваження та пропозиції;

-    інформацію про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу ( назва друкованого засобу масової інформації та/або адреса сторінки в мережі Інтернет, де опубліковано чи розміщено проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу;

-          інформацію про строк, протягом якого розробником проекту регуляторного акта приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань;

-      інформацію про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями зауважень та пропозицій.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції, встановлюється розробником проекту регуляторного акта і не може бути меншим ніж один місяць та більшим ніж три місяці з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Усі зауваження і пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду розробником цього проекту.

За результатами цього розгляду розробник проекту регуляторного акта повністю або частково враховує одержані зауваження і пропозиції, або мотивовано їх відхиляє.

Витрати, пов'язані з оприлюдненням проектів регуляторних актів, фінансуються за рахунок регуляторних органів, які оприлюднюють ці документи.

Крім цього, згідно ст.10 вищезазначеного Закону України та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 "Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта", стосовно кожного регуляторного акта послідовно здійснюється базове, повторне та періодичне відстеження його результативності.

Звіти про відстеження результативності регуляторних актів оприлюднюються шляхом опублікування в друкованих засобах масової інформації регуляторного органу, який прийняв регуляторний акт, шляхом розміщення на офіційному сайті райдержадміністрації: www.zrda.cv.ua:  в мережі Інтернет, та обов'язково повинні надаватися управлінню економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації на паперових та електронних носіях, відповідно до визначених термінів.

Враховуючи вищезазначене, звертаємо Вашу увагу на обов'язкове дотримання вимог Закону України від 11 вересня 2003 р. № 1160 "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" в частині підготовки проектів регуляторних актів разом із відповідним аналізом регуляторного впливу, способів їх оприлюднення та звітів про базове, повторне та періодичне відстеження їх результативності.


Загальна інформація щодо регуляторної політики:

 Закон України від 11.09.2003 № 1160-IV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської РДА © 2019
Адреса: 59400, м. Заставна, вул. Чорновола, 6
Телефон/факс: (03737) 3-19-89
E-mail: econ_zrda@ukr.net
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання
на офіційний сайт Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської районної державної адміністрації.