Вівторок, 11.12.2018, 11:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ТУРИЗМ
ЗАСТАВНІВЩИНА ІНВЕСТИЦІЙНА
СОЦІАЛЬНА СФЕРА
ПІДПРИЄМНИЦТВО І РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА

Каталог файлів

Головна » Файли » Програми управління

Програма економічного і соціального розвитку Заставнівського району на 2012 рік
[ Викачати з сервера (1.02 Mb) ] 26.03.2012, 11:40

Програма економічного і соціального розвитку Заставнівського району  на 2012 рік (далі – Програма) розроблена в контексті цілей і пріоритетів Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2015 року,  сформована на виконання ст.143 Конституції України, Законів України "Про місцеві державні адміністрації” від 09.04.99 №586-ХІV , "Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.97 №280/97-ВР, та на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації № 567-р від 31.08.2011 р. «Про формування Програми економічного і соціального розвитку Чернівецької області на 2012 рік».

Головною метою програми на 2012 рік є концентрація зусиль усіх гілок місцевих органів влади на зменшенні негативного впливу світової фінансової кризи на економіку, забезпечення стабільності та можливості подальшого розвитку економіки, підтримки малого і середнього бізнесу, реалізації районних програм розвитку сприятливого інвестиційного клімату, ефективної політики зайнятості, недопущення зменшення рівня заробітної плати та доходів населення.

Вирішення проблем економічного і соціального розвитку зорієнтовано переважно на власні сили та можливості району, а також залучені суми дотації з Державного бюджету, банківські кредити, кошти підприємств, міжнародних фінансових організацій, інвесторів тощо. Наявні ресурси, виробничий, науково-технічний та інтелектуальний потенціал області достатні для забезпечення розвитку району, в межах розроблених показників.

Програма економічного та соціального розвитку Заставнівського району на 2012 рік розроблена управлінням економіки районної державної адміністрації з урахуванням пропозицій, перспективних планів роботи та основних показників розвитку галузевих управлінь, відділів та самостійних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних відділень міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади, планів економічного розвитку та розрахунків промислових, сільськогосподарських та інших підприємств, установ та організацій району.   На основі аналізу результатів соціально-економічного розвитку за попередні і поточний роки та нагальних проблем, визначені цілі та головні дії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у 2012 році.

На основі аналізу результатів економічного і соціального розвитку за 2011 рік та нагальних проблем, у Програмі визначено пріоритети економічного і соціального розвитку та завдання щодо їх реалізації на 2012 рік.

 

 1.           Аналіз економічного і соціального розвитку району у 2011 році

Упродовж поточного року зусилля райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, керівниками суб'єктів господарювання спрямовувались на стабілізацію ситуації в усіх сферах життєдіяльності регіону, виконання завдань Програми соціально-економічного розвитку та бюджету району.

За підсумками оцінки діяльності районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Чернівецької і Новодністровської міських рад за січень-вересень 2011 року район  займає 2 загальне рейтингове місце. За аналогічний період минулого року район займав 1 рейтингове місце. На зниження рейтингу району вплинули окремі показники, а саме:

у сфері інвестиційної, наукової та інноваційної діяльності – 9 рейтингове місце;

у сфері споживчого ринку район за 9 місяців 2011 року займає 4 рейтингове місце, тоді як за 9 місяців 2010 року – 2 місце;

у сфері економічного розвитку за 9 місяців 2011 року погіршився рівень оплати за спожиту електроенергію з 1 на 7 місце, однак покращився рівень оплати за спожитий природній газ з 8 на 6 місце.

Також покращено показники у сфері державних фінансів – за 9 місяців 2011 року район зайняв 2 місце, тоді як за 9 місяців 2010 року займав 3 місце.

         В результаті проведеного аналізу, визначено, що на рейтинг Заставнівського району найбільше вплинули показники сфери інвестиційної, наукової та інноваційної діяльності.


Категорія: Програми управління | Додав: stasvova
Переглядів: 414 | Завантажень: 306 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської РДА © 2018
Адреса: 59400, м. Заставна, вул. Чорновола, 6
Телефон/факс: (03737) 3-19-89
E-mail: econ_zrda@ukr.net
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання
на офіційний сайт Управління економічного розвитку та інфраструктури Заставнівської районної державної адміністрації.